SLuŽby

Ať už si vyberete kosmetické ošetření nebo masáž těla, či jinou službu, vždy se budete cítit příjemně. Odpočinete si a zbavíte se stresu.

Anti Age de Lux ošetření

Určeno pro dámy se zralejší pletí a to proto, že ošetření má nespornou schopnost takovou pleť dostat do skvělé kondice a dodat novou energii. A to vše stále přírodní cestou… Je to ošetření luxusní za použití těch nejúčinnějších látek a jejich kombinací. Oleje a bioaktivní látky podporují buněčnou obnovu, bojují proti stárnutí, vypínají pleť, úžasně hydratují, rozjasňují a vypínají povadlé kontury pleti.

Kosmetické výrobky obsahují multifunkční steroidní komplex, který obnovuje hormonální rovnováhu pleti a tím ji viditelně omlazuje.

Celé ošetření je provázeno nádhernou vůní damašské růže, coby nejluxusnějšího éterické oleje.

V průběhu ošetření dostane vaše pleť velkou dávku výživných látek, vitamínů, sér a olejů.

 

Diamantová mikrodermabraze

Velmi efektivní způsob ošetření a omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu, rukou, či jiných částí těla. Metodu doporučuji klientkám s rozšířenými póry, drobnými jizvami, krupičkou, nepravidelnou pigmentací, mastnou pletí, lehkou formou akné a především stárnoucí pletí.

Mikrodermabraze pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. Zároveň za pomocí vakua jsou odsávány nečistoty z pórů a odmřelé kožní buňky. Je to metoda bezbolestná a jemná.

Působení vakua a kombinace lymfatických a kosmetických tahů stimulujeme detoxikaci pokožky a její prokrvení. Odstraněním povrchových vrstev pokožky se zlepšuje průnik účinných látek do kůže, čehož se efektivně využívá.

Dále se stimuluje kolagenní síť a zlepšuje textura pokožky.  Vyrovnávají se drobné vrásky, sjednocuje barva, čistí se póry a úspěšně je řešen problém lehčího akné. Na jiných místech těla se takto řeší problém strií, nebo jizev.

Po zákroku může být pleť lehce červená. Doporučuje se nevystavovat následujících několik dní přímému slunci bez kvalitní ochrany.

Efekt pocítíte velmi brzy jako nádherně jemnou, prokrvenou, zdravě a mladistvě vypadající pleť.

Biofáze

Ozdravení a omlazení organizmu pomocí aktivace enzymů…

Enzymy se v našem těle, včetně pokožky, podílí na všech životně důležitých biochemických pochodech.  Jejich nedostatečné množství v pokožce způsobuje známky předčasného stárnutí, tvorbu vrásek, ztrátu elasticity, nedostatečnou hydrataci apod.

Abychom mohli v pleti aktivovat vlastní enzymy, které pleť přirozeně obsahuje, byla vyvinuta séra úžasných kompozic éterických olejů, která po smíchání s kyselinou mléčnou způsobí na pokožce tepelné změny a tím aktivují proces obnovy v rámci imunitního systému.

Začneme rituálním ošetřením zad, které vede k odbourání blokád a k celkovému uvolnění. Aplikuji tři po sobě jdoucí séra

 • sérum rozmarýn – prokrví,
 • sérum koriandr – uvolní
 • sérum tymián – ochladí)

Aplikuji na energetický kanál mezi křížovou kostí a atlasem, lymfatické cesty a ramena. A nakonec zahřívací skořicový zábal Termal. Zakryji a necháme působit v leže na zádech po celou dobu ošetření pleti obličeje.

Zde začnu očištěním a aplikací dvou základních sér, které vpracuji do obličeje, krku a dekoltu.

 • Sérum Geranium, které pleť zahřeje
 • Sérum Tymián, které pleť zchladí. 
 • Poslední sérum si vyberete sami dle vůně, či účinku.

Pokračuji maskou, ev.vitamíny a končím relaxační masáží.

Efekt uvidíte velmi brzy.

Manuální lifting

Manuální lifting je nový způsob omlazení pleti obličeje a krku, kdy již po prvním ošetření dochází k jasně viditelné změně kvality i tvaru rysů tváře. Dochází k regeneraci a vypnutí pokožky, k jejímu prokrvení a urychlení metabolismu.

Je velmi žádaná neinvazivní metoda vyhlazení tváře, aniž by muselo být použito chirurgického zásahu. Byla také uznána plastickými chirurgy za velmi účinnou a efektní regenerační techniku (zvláště po obrně lícního nervu).

Tato technika má úžasné výsledky, které potěší a zvednou sebevědomí každé ženy.

Metoda je jemná a intenzivní. Pracuje se speciální technikou tahů a tlaku. Ošetření doprovází hluboká relaxace a uvolnění. Na konci ošetření je svěží, zářivá a vyhlazená pleť, které se navrací vitalita a pevnost.

Manuální lifting je zbytečný pro mladé ženy se zdravou a vypnutou pokožkou.

Kontraindikace:
 • Onemocnění štítné žlázy
 • Akutní kožní onemocnění (lupénka, silný výsev akné, atopický ekzém)
 • Virové či bakteriální onemocnění
 • Při zánětech obličejových nervů
 • Po chirurgických zásazích (botox, nitě, kys. hyaluronová, atd.)

masáže

Breussova masáž

 je velmi účinná energeticko – manuální masáž, která pracuje se speciálními pomalými tahy po páteři. Jimi od sebe lehce roztahuje obratle, umožňuje jim návrat na své místo a tím uvolňuje meziobratlové ploténky, které bývají v mnoha případech utlačovány sesedáním páteře. Masáž působí jak preventivně, tak řeší problémy již vzniklé, jako jsou degenerované ploténky, výhřezy a následné bolesti a brnění končetin. Po této masáži spočinete přikrytí dekou a necháme působit domácí, na slunci vyzrálý třezalkový olej, který vyživuje a sytí ploténky a dodává jim pružnost.

Reflexní bodová masáž

se provádí na chodidlech a soustředí se na stimulaci reflexních bodů nejdůležitějších orgánů v těle. Tím se uvolňují blokace a podpoří se tok energie. Tak započnou samoléčebné mechanismy našeho organismu. Touto cestou můžeme podporovat uzdravování stávajících chorob, bolest v konkrétních místech nás může upozornit na latentní problémy a také touto cestou můžeme předcházet onemocněním, která by eventuálně mohla přijít. Masáž se provádí v leže, je velmi relaxační.

Manuální lymfodrenáž

velmi jemná a pomalá masáž zaměřená na podkožní lymfatický systém. Podporuje tok lymfy, která odvádí mezibuněčnou tekutinu a především ji filtruje a zbavuje cizorodých látek, než se dostane do krevního oběhu. Je velmi vhodné začít lymfodrenáží celého těla a dle potřeby se dále soustředit jen na problematické partie. Stagnující lymfu poznáme podle otoků – především dolních končetin, kolem kotníků a pomerančovou kůží. 

Indická masáž hlavy

je starověká ajurvédská technika, která uvolňuje stresem napnutou a ztuhlou pokožku, úpony i svaly, účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Tato jemná a zároveň velmi efektivní masáž se soustředí nejen na vlasovou část, ale i na šíji, ramena a obličej.  Masáž se provádí v leže a nejlépe před následným kosmetickým ošetřením.

Připraveni na nevšední zážitek?

Kosmetický salon ELI je klidné místo v Praze 6 – Střešovicích nedaleko Vojenské nemocnice, kam se pohodlně dopravíte MHD i autem.

Rychlá navigace
Otevírací doba
Buďme v kontaktu