Relaxační masáž je masáž, při níž můžete spočinout a nechat odplout všechny starosti a trápení a vnímat jen dotyk rukou a působení energie, táhlé a pomalé tahy, které lehce promasírovávají tělo.

Rekondiční masáží si můžete nechat důkladněji zregenerovat tělo ztuhlé starostmi, či fyzickou námahou, kdy se veškeré bloky rozmasírují a umožní se energii opět plynule proudit a lymfatickému systému lépe odvádět toxiny.

Breussova masáž je velmi účinná energeticko-manuální masáž, která pracuje se speciálními pomalými tahy po páteři. Jimi od sebe roztahuje obratle, umožňuje jim návrat na své místo a tím uvolňuje meziobratlové ploténky, které bývají v mnoha případech utlačovány sesedáním páteře. Masáž působí preventivně, či řeší problémy již vzniklé, jako jsou degenerované ploténky, bolesti, brnění končetin. Po této masáži spočinete přikrytí dekou a necháte působit domácí, na slunci vyzrálý třezalkový olej, který vyživuje a sytí ploténky a dodává jim pružnost.

Reflexní bodová masáž se provádí na chodidlech a soustředí se na stimulaci reflexních bodů nejdůležitějších orgánů v těle. Tím se uvolňují blokace a podpoří tok energie. Tak započnou sebeléčebné schopnosti našeho organismu a můžeme tím předejít spoustě nemocem, či podpoříme lečbu problémů již vzniklých. Masáž se provádí v leže, je velmi relaxační.

Manuální lymfodrenáž … velmi jemná a pomalá masáž zaměřená na lymfatický systém. Podora toku lymfy, která odvádí mezibuněčnou tekutinu (otoky) a především ji filtruje a zbavuje cizorodých látek, než se dostane do krevního oběhu. Je velmi vhodné začít lymfodrenáží celého těla a dle potřeby se dále soustředit jen na problematické partie.

Indická masáž hlavy je nesmírně relaxační a uvolňující, jemná a příjemná masáž, ktrá se soustředí nejen na vlasovou část, ale i na šíji, ramena, ruce, obličej. Uvolňuje stresem napnutou a ztuhlou pokožku, úpony i svaly. Provádí se v sedě a následně v leže. Já doporučuji přejít pak plynule na masáž zad…

K masážím používám přírodní oleje s bylinami, či rostlinými silicemi. A v zimě je lehátko vyhříváno, aby pohodlí bylo téměř dokonalé :-).