Kosmetické ošetření

Kvalitního a příjemného kosmetického ošetření se dostane každému, s jakoukoli pletí. Pokud je Vaše pleť mladistvá, znečištěná, aknózní, bude ošetřena odborně se zaměřením na prevenci, ale zcela jinak, než povadlá, stárnoucí pleť, která potřebuje oživení, prokrvení a impulz k regeneraci a hydrataci. Dle sklonu Vaší pleti budou použity jak čistící prostředky a nástroje, tak vyživující masky, vitamíny, séra a oleje.

Vždy ale bude pleť důkladně očištěna, zbavena starých zrohovatělých částí, aby mohla přijímat účinné a vyživující látky, které budeme zapracovávat a působení a efekt byl tak co nejdelší. Budete odpočívat pod maskou a ještě hlouběji relaxovat při úžasné masáži pleti obličeje, krku, dekoltu a šíje. Vždy bude dle potřeby upraveno obočí, horní ret, či jiné části, které potřebují depilaci.

Při každém kosmetickém ošetření budou v době působení závěrečné masky ošetřeny i vaše ruce. Vyberete si, co je vám příjemnější, zda teplý parafín, či vitamínová masáž…protože i ruce hovoří o našem věku a naší péči o sebe

Používám přírodní kosmetiku značky: Nobilis Tilia, Saloos

Kosmetické ošetření můžete spojit s masáží hlavy, či chodidel … absolutní uvolnění a regenerace zaručena ! 🙂

Anti Age de Lux ošetření

Určeno především pro dámy se zralejší pletí a to proto, že toto ošetření má nesporné schopnosti a možnosti takovouto pleť dostat do skvělé kondice a dodat novou energii. A to vše stále přírodní cestou…

Je to ošetření luxusní za použití těch nejúčinnějších látek a jejich kombinací. Účinné oleje a bioaktivní látky podporují buněčnou obnovu a ochranu, bojují proti stárnutí, vypínají pleť, úžasně hydratují, rozjasňují a vypínají povadlé kontury pleti.

Kosmetické výrobky obsahují multifunkční steroidní komplex, který obnovuje hormonální rovnováhu pleti a tím ji viditelně omlazuje.

Celé ošetření je provázeno nádhernou vůní damašské růže, coby nejluxusnějšího éterické oleje.

V průběhu tohoto ošetření dostane vaše pleť velkou dávku výživných látek, vitamínů, sér a olejů.

Pro podporu a udržení mladistvého a zdravého vzhledu určitě doporučuji tyto výrobky používat i doma v denní péči.

Mikrodermabraze

Nabízím nový a velmi efektivní způsob ošetření a omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu, rukou, či jiných částí těla.

Metodu doporučuji klientkám s rozšířenými póry, drobnými jizvami, krupičkou, nepravidelnou pigmentací, mastnou pletí, lehkou formou akné a především stárnoucí pletí.

Mikrodermabraze pracuje na principu mechanického obrušování kůže pomocí speciálních diamantových hlavic. Zároveň za pomocí vakua jsou odsávány nečistoty z pórů a odmřelé kožní buňky. Je to metoda bezbolestná a jemná.

Působení vakua a kombinace lymfatických a kosmetických tahů stimulujeme detoxikaci pokožky a její prokrvení.

Odstraněním povrchových vrstev pokožky se zlepšuje průnik účinných látek do kůže, čehož se efektivně využívá.

Dále se stimuluje kolagenní síť, zlepšuje textura pokožky. Podpoří se mikrocirkulace. Vyrovnávají drobné vrásky, sjednocuje barva, čistí se póry a úspěšně řeší problém lehčího akné.

Procedura trvá různě dlouho, dle počtu ošetřovaných částí. Na jiných místech těla se většinou řeší problém strií, nebo jizev.

Po zákroku může být pleť lehce červená. Doporučuje se nevystavovat následujích několik dní přímému slunci bez kvalitní ochrany.

Pro vysoký efekt je kůru vhodné ze začátku opakovat 4-8 krát v intervalu 2-3 týdnů. Dále již jako udržující 1 krát za 1-3 měsíce.

Efekt pocítíte velmi brzy jako nádherně jemnou, prokrvenou a zdravě a mladistvě vypadající pleť.

Postup ošetření závisí na přání Vás, jako klientky, ale nejefektivnější je – očištění pleti, mikrodermabraze, nanesení séra ultrazvukem, či zapracování vitamínů a maska. Dle přání může být i obvyklá masáž.

Mikrodermabraze a její kontraindikace: rosacea

aktivní zanícené akné

herpes

bradavice

kožní infekce

diabetes

predispozice ke keloidním jizvám, či zvýšené pigmentaci

Biofáze

Ozdravení a omlazení organizmu pomocí aktivace enzymů …

Enzymy se v našem těle, včetně pokožky, podílí na všech životně důležitých biochemických pochodech. Jsou to látky, které umožňují život. Bez nich by neexistoval. Podílí se na procesech látkové výměny, na odstraňování starých a nefunkčních buněk, na detoxikaci, na obraně těla proti mikrobům, na hojení ran a zánětů a dalším. Jejich nedostatečné množství v pokožce způsobuje známky předčasného stárnutí, tvorbu vrásek, ztrátu elasticity, zvýšenou citlivost, otoky, záněty, alergické projevy, nedostatečnou hydrataci apod.

Proto, abychom tím nejefektivnějším způsobem mohli pleti pomoci a aktivovat vlastní enzymy, které pleť přirozeně obsahuje (díky stárnutí a dalším vlivům jich je méně a jejich funkce je nedostatečná), jsou vyvinuta séra úžasných kompozic éterických olejů, které po smíchání s kyselinou mléčnou způsobí na pokožce tepelné změny a tím aktivují proces obnovy v rámci imunitního systému.

V praxi to vypadá následovně:

Začneme rituálním ošetřením zad, které vede k odbourání blokád a celkovému uvolnění. Aplikuji tři po sobě jdoucí séra (sérum rozmarýn – prokrví, sérum koriandr – uvolní a sérum tymián – ochladí) na energetický kanál mezi křížovou kostí a atlasem, lymfatické cesty a ramena a nakonec zahřívací skořicový zábal Termal. Zakryji a necháme působit v leže na zádech po celou dobu ošetření pleti obličeje.

Zde začnu klasickým očištěním a následnou aplikací dvou základních sér, které jemně a efektně vpracuji do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Sérum Geranium, které pleť zahřeje a po 10ti minutách sérum Tymián, které pleť schladí. Po dalších 10ti minutách aplikuji poslední sérum, které si společně vybereme na začátku a to buď jen dle vůně, která vám bude příjemná, či dle účinku a efektu, které sérum má ( sérum Bazalka, Šalvěj, Santal, Calendula, Levandule, Koriandr, Rozmarýn, Túje)

Po dalších 10ti minutách pokračuji maskou, ev.vitamíny a končím relaxační masáží.

Já používám profi séra, která budu ředit dle vašich dispozic, ale vy byste měly v ošetření pokračovat doma. Pro tuto možnost jsou míchána séra pro domácí užití, která je velmi jednoduché aplikovat každý den.

Efekt uvidíte velmi brzy a radost vám musí přinášet už jen myšlenka, že nevpravujete do pokožky nic nepřirozeného a cizího, ale že jen podporujete systém, který je potlačen, či zničen špatnou životosprávou, civilizačním tlakem, ovzduším, nervovým zatížením a dalšími negativními vlivy.

Celé ošetření trvá 90-120 minut.

Manuální lifting

Manuální lifting je nový způsob omlazení pleti obličeje a krku, kde již po prvním ošetření dochází k jasně viditelné změně kvality i tvaru rysů tváře. Dochází k regeneraci a vypnutí pokožky, k jejímu prokrvení a urychlení metabolismu.

Tato technika má úžasné výsledky, které potěší a zvednou sebevědomí každé ženě.

Metoda je jemná a intenzivní a pracuje se speciální technikou tahů a tlaku. Ošetření doprovází hluboká relaxace a uvolnění, duševní harmonie a na konci svěží, zářivá a vyhlazená pleť, které se navrací vitalita a pevnost.

Manuální lifting je velmi žádaná neinvazivní metoda vyhlazení tváře, aniž by muselo být použito chirurgického zásahu. Byla také uznána plastickými chirurgy za velmi účinnou a efektní regenerační techniku (zvláště po obrně lícního nervu).

Manuální lifting je zbytečný pro mladé ženy se zdravou a vypnutou pokožkou.

Kontraindikace:
Onemocnění štítné žlázy
Jakékoli akutní kožní onemocnění (lupenka, silný výsev akné, atopický ekzém)
Virové či bakteriální onemocnění
Při zánětech obličejových nervů
Po chirurgických zásazích (aplikace botoxu, nití, kyseliny hyaluronové, atd)